Organizery do szafy

Organizery do szafy

Przechowywanie rzeczy w domu wymaga odpowiedniej organizacji, aby wszystko się znajdowało na właściwym miejscu. Szczególnie w małych mieszkaniach ważna jest segregacja rzeczy i funkcjonalne meble, które zajmują niewiele miejsca. 

Jak wyglądają składane organizery na odzież? 

organizer do szafy składanyAby móc łatwo znaleźć ubrania, trzeba je mieć właściwie posegregowane i pochowane. Część ubrań, takich jak bielizna mogą być przechowywane w szufladach, a koszule muszą wisieć na wieszakach, aby nie były wymięte. Niektóre ubrania możemy spokojnie poskładać w kostkę i schować na jednej z półek w szafkach. Jeżeli posiadamy dużą szafę, a nie mamy miejsca na półkach żeby schować w nich swetry, czy podkoszulki, to idealny będzie organizer do szafy składany. Jest to przenośna półka z kilkoma poziomami, którą możemy powieść na drążku w szafie, gdyż posiada na górze specjalne rzepy, które się owija wokół drążka. Taki organizer może udźwignąć ciężar do około piętnastu kilogramów, więc spokojnie na jego półkach możemy układać jeansy, swetry, a nawet ciężkie ręczniki. Organizer jest zrobiony ze specjalnego materiału, w dotyku przypominającego ortalion i jest bardzo wytrzymały. Jest podzielony na pięć półek, z których każda ma usztywnione dno, dzięki czemu, rzeczy równo leżą. Jeżeli nie chcemy mieć otwartych półek, to w sklepach możemy dokupić specjalne szuflady, pasujące w otwory organizera i w ten sposób będziemy mogli wysuwać zawartość z półek. Organizer po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i można go czyścić wilgotną szmatką.

Organizery mogą posłużyć jako tymczasowa szafa, lub półki wolnostojące na drążku. Jest to świetne rozwiązanie dla studentów, czy osób ceniących minimalizm. Niedużo kosztuje i jest dostępny w kilku kolorach. Możemy go kupić w większości sklepów z wyposażeniem wnętrz.