Wybór fasadowych żaluzji do biurowca

Wybór fasadowych żaluzji do biurowca

Zanim oddałem ten biurowiec do użytku, to uprzednio musiałem go odpowiednio wyposażyć. W tych czasach klienci byli bardziej wymagający i właściwie to oni stawiali mi warunki. Ja dbałem o relacje z kontrahentami, bo przecież dzięki nim zarabiałem tak duże pieniądze. Spełniałem więc ich wymagania.

Zakup żaluzji fasadowych w atrakcyjnej cenie

żaluzje fasadowe warszawaBiurowiec, który ostatnio przeznaczyłem na wynajęcie wzbudził spore zainteresowanie u właściciela dużej spółki. Zatrudniał on ponad pięćset osób i było to idealne miejsce dla niego na prowadzenie działalności. Wszystko mu odpowiadało, jednak miał jeden wymóg. W oknach biurowca miały być zamontowane żaluzje fasadowe Warszawa miała wiele biurowców i w większości z nich w oknach zamontowane były żaluzje. Potwierdziłem klientowi, że w ciągu dwóch tygodni żaluzje będą zamontowane. Musiałem znaleźć jakiegoś producenta, który sprzeda mi żaluzje tanio i przy okazji zajmie się ich montażem. Popytałem wśród znajomych i jeden z nich polecił mi producenta żaluzji fasadowych, który ponoć był jednym z lepszych. Wybrałem się więc do firmy tego człowieka, żeby negocjować z nim warunki współpracy. Potrzebowałem ponad pięćdziesięciu par żaluzji fasadowych i liczyłem na dość sporą zniżkę. Producent po zapoznaniu się z moją ofertą uznał, że moje warunki były dla niego jak najbardziej do przyjęcia i dogadaliśmy się. Zakupiłem od niego żaluzje fasadowe w dość atrakcyjnej cenie a ich montaż na dodatek był całkowicie za darmo.

Klienta zaskoczyłem tym, że zgodnie z zapowiedzią żaluzje w oknach pojawiły się w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Uznał, że z tak rzetelną osobą jak ja warto robić interesy. Zawsze poważnie podchodziłem do każdego zlecenia i nigdy nie zawodziłem. Właśnie dzięki temu odnosiłem ciągle sukcesy.